Difference between revisions of "LP:Sandbox"
Jump to navigation
Jump to search
Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| {{Hide |header=CK20 |content=-ve }} | | {{Hide |header=CK20 |content=-ve }} | ||
|} | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
|- | |||
! Keratins | |||
|- | |||
| {{Hide |header=CK7 |content=+ve }} | |||
| {{Hide |header=CK17 |content=-ve }} | |||
| {{Hide |header=CK19 |content=-ve }} | |||
|- | |||
| {{Hide |header=CK20 |content=-ve }} | |||
| {{Hide |header=CK34betaE12 |content=+ve }} | |||
| {{Hide |header=panker |content=+ve }} | |||
|} | |} | ||