Difference between revisions of "Placenta"
Jump to navigation
Jump to search
Line 879: | Line 879: | ||
| 23 % | | 23 % | ||
| 20-26 | | 20-26 | ||
|- | |||
| 35 weeks | |||
| 22 % | |||
| 15-32 % | |||
|- | |- | ||
| 34 weeks | | 34 weeks |